Porovnávané verzie

Kľúč

  • Tento riadok sa pridal
  • Riadok je odstránený.
  • Formátovanie sa zmenilo.

...

  1. Vytvoríme proces SELF.TTS (cesta "tcts")

    Ak web server s TCL servletom beží na inom počítači, pomocou parametra "--WS<host>:<port>" špecifikujeme adresu a port D2000 komunikačného rozhrania sa TCL servlet. Port rozhrania je štandardne 7120.
  2. Vytvoríme proces SELF.SES (cesta "event", parametre "--SES_LOCAL")

    Ak prevázkujeme aj schémy so vzdialenými ESL skriptami, je potrebné vytvoriť proces SELF_REMOTE.SES s cestou "event" a s parametrom "--SES_REMOTE"
  3. Vytvoríme proces SELF.TCD (cesta "tcldeployer")

    Ak web server s TCL servletom beží na inom počítači, pomocou parametra "--WS<host>:<port>" špecifikujeme adresu a port komunikačného rozhrania sa TCL servlet. Port rozhrania je štandardne 7120.

  4. Vytvoríme proces SELF.WSC (cesta "wssc", parametre "--TCL-WEBAPP=myApp")

    Parameter "--TCL-WEBAPP=<meno_web_app>" zabezpečí, že pri štarte SELF.WSC sa nakopíruje TCL servlet spolu s potrebnými súbormi z inštalačného adresára D2000 do adresára webovej aplikácie <meno_web_app>. štandardne <adresár_D2000_aplikácie>/config/proc/self.wsc/base/webapps/<meno_web_app>. Zároveň <meno_web_app> tvorí cestu v URL pre prístup z internetového prehliadača (viď nižšie). Po prvotnom spustení SELF.WSC dôjde k nakopírovaniu a neskôr môžeme tento parameter odstrániť.
    Parametrom "–PORT--PORT.HTTP=<port>" môžme špecifikovať HTTP port servera. Východzie nastavenie je 8080, môžme špecifikovať port 80, ktorý je štandardne pre HTTP používaný na produkčných serveroch.

...